Συσκευή POS Android με διπλή οθόνη αφής 15,6 ιντσών για τιμολόγηση Epos και ταμειακή μηχανή All in One
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | RS607 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | oem |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Αριθμός μοντέλου: | RS623 |
| κατάσταση προϊόντων: | Νέο |
| Κύρια συχνότητα του επεξεργαστή: | 2.0GHz |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Αριθμός μοντέλου: | B1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Εγγύηση (Έτη): | 3 έτη |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | Rockchip |
| Αριθμός μοντέλου: | Ι1S |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Αριθμός μοντέλου: | RS610P |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | I3 δεύτερης γενιάς |
| Ανάλυση: | 1366*768P |