15 ιντσών I5 I7 I9 Εταιρεία ταμειακού ταμείου του σούπερ μάρκετ με οθόνη αφής με 12 γλώσσες OSD και διεπαφή USB
| Αριθμός μοντέλου: | I8 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Αριθμός μοντέλου: | I8 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πρότυπα πιστοποιητικών: | CE ROHS |
| Αριθμός μοντέλου: | HP-P1561 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | I5 3210M |
| Ανάλυση: | 1920*1080 |
| Αριθμός μοντέλου: | Q6 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Υποστήριξη προσαρμογής |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | 100 N |
| Σύστημα: | Windows 10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ΡΟΜ: | 256GB |
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Παράθυρα 7 |
| Μνήμη RAM: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | DC |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |