10 σημεία Hopestar 5ms 17 ιντσών φορητή οθόνη οθόνη αφής
| Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Εγγύηση (Έτος): | 3 ετών |
|---|---|
| Διεπαφή μονάδας δίσκου: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, επιτόπια εκπαίδευση και επιθεώρηση, δωρεάν αντ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Αριθμός μοντέλου: | i9 pos όλα σε ένα |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες, 11.6 ίντσες 15 ίντσες 15.6 ίντσες Προαιρετικά |
| CPU: | Διπλής πυρήνας n2840 διπλής διασύνδεσης επεξεργαστής 2,16 GHz |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Διεπαφή κίνησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ11 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Μέγεθος: | 15 ίντσες. |
|---|---|
| CPU: | 100 N |
| Σύστημα: | Windows 10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ΡΟΜ: | 256GB |
| Μέγεθος: | 13.3/15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Προαιρετικό |
| Μνήμη RAM: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED, χωρητική οθόνη αφής |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών διπλή οθόνη |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32GB |
| CPU: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125. |
| Σύστημα: | Android/Windows |