27 ιντσών 240hz οθόνη παιχνιδιών 1080p Freesync 1ms με LED Light Bar
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσες 240HZ 1MS οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| ποσοστό ανανέωσης: | 240Hz |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσες 240HZ 1MS οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| ποσοστό ανανέωσης: | 240Hz |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ιντσών 165HZ οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 2560*1440,1080p προαιρετικά |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165hz 240HZ προαιρετικά |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ιντσών 165HZ οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 2560*1440,1080p προαιρετικά |
| Τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165hz 240HZ προαιρετικά |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 165HZ οθόνη παιχνιδιών 1 ms |
|---|---|
| Απόφαση: | 2560*1440 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165hz 240HZ προαιρετικά |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 60 Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσες 240HZ |
|---|---|
| Απόφαση: | 1920*1080 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 240Hz |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 60 Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσες 165HZ 1MS οθόνη παιχνιδιών |
|---|---|
| Απόφαση: | 2560*1440/1920*1080 προαιρετικό |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP, USB |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 165HZ |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Απόφαση: | 1920x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |