IP65 Ακατάπαυστος βιομηχανικός υπολογιστής-ταμπλέτα Multitouch
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1" |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ειδικότητα: | USB τύπου C |
| Διεπαφή κίνησης:: | G+G, 5 σημεία αφής χωρητική οθόνη αφής |
| Ασφαλής βαθμός: | IP65 αδιάβροχο, αδιάβροχο, αδιάβροχο |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1" |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ειδικότητα: | USB τύπου C |
| Διεπαφή κίνησης:: | G+G, 5 σημεία αφής χωρητική οθόνη αφής |
| Ασφαλής βαθμός: | IP65 αδιάβροχο, αδιάβροχο, αδιάβροχο |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| Μνήμη: | 16/32GB |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1,10.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| Βάρος: | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Κάμερα: | 5MP μπροστινή κάμερα |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Λέξη-κλειδί: | Διαφημιστική οθόνη Android tablet |
| Ομιλητής: | 2*5W |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο λευκό |
| Απόφαση: | 1280x800 |
| τύπος διεπαφής: | VGA HDMI DC (DVI, USB προαιρετικά) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Keywords: | desktop android tablet pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Εγγύηση (έτος): | 3 έτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή μεταποιητών: | ROCKCHIP RK3399, διπλού πυρήνα A72 + τετραπλού πυρήνα A53 |
| Δυνατότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |