|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM or CNHOPESTAR |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | P215P |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47x20x40cm |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
| Μέγεθος πίνακα | 21Ηλεκτρονική οθόνη αφής TFT-LCD βιομηχανικής κλάσης.5 ιντσών |
| Αναλογία εμφάνισης | 16:09 |
| Τυπική ανάλυση | 1920*1080/60HZ |
| Αριθμός χρωμάτων | 16.7M |
| Φωτεινότητα | 350cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια: 80° |
| Βόρεια: 70° | |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000/1 |
| Φόρμα εισόδου βίντεο | (αναλογικό) RGB |
| Διασύνδεση | VGA για το σήμα βίντεο |
| HDMI, AV, TV, USB, BNC, DVI προαιρετικά | |
| Συχνότητα | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση της ακτινοβολίας και της ακτινοβολίας. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εξωτερική τροφοδοσία: DC 12V |
| Περιβάλλον της επιχείρησης | Εργασιακή θερμοκρασία:-10 έως 60°C Θερμοκρασία αποθήκευσης:-20 έως 70°C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας: 20% έως 80%;Σχετική υγρασία αποθήκευσης: 10% έως 90% | |
| Μοντέλο αφής | Προβλεπόμενη χωρητική οθόνη αφής |
| Προαιρετικό | (αντίσταση αφής, πριονιστήρας, υπέρυθρη αφής, κλπ. προαιρετικά) |
| Διάρκεια | 50000 ώρες |
| ισχύς επαφής | >1,000,000 |
| Στήριξη (προαιρετική) | 1) να παρέχουν στερεόστρωτα τοίχου για τοποθέτηση στον τοίχο, VESA 75mm & 100mm |
| 2) παρέχουν σταθερή μεταλλική βάση για να στηρίξουν την οθόνη | |
| Έλεγχος του OSD | ΑΥΤΟ +, POWER, - μενού |
| φωτεινότητα, αναλογία αντίθεσης, αυτόματη ρύθμιση, θέση φάσης, ρολόι, γλώσσες, λειτουργία, εγκατάσταση, επαναφορά | |
| Χειριστική διεπαφή | USB ή RS232 προαιρετικά |
| Χρόνος απόκρισης με άγγιγμα | 5 ms |
| Εγγύηση | 1 έτος, παροχή ανταλλακτικών |
| Υποστηρικτικό λειτουργικό σύστημα | Win, Linux, Μακ. |
1Ποιο είναι το κύριο προϊόν της εταιρείας σας;
Α: Το κύριο προϊόν μας είναι ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών, tablet pc, διαφημιστικά παιχνίδια.
2Ε: Ποια είναι η ελάχιστη παραγγελία;
Α: Ναι, η εταιρεία μας ασχολείται κυρίως με τις χονδρικές συναλλαγές, αλλά αν επιμείνετε να αγοράσετε ένα, ή χρειάζεστε μόνο ένα σύνολο, θα σας παραδώσουμε επίσης τα αγαθά.
3Ε: Ποιες μεθόδους πληρωμής δέχεται η εταιρεία σας;
Α:Αποδεχόμαστε τις περισσότερες μεθόδους πληρωμής, αλλά κυρίως αποδεχόμαστε πληρωμή T/T, Western Union/.
4Ε: Δεν έχω κάνει δουλειές μαζί σας πριν, πώς μπορώ να εμπιστευτώ την εταιρεία σας;
Η εταιρεία μας είναι στο .com για 11 χρόνια, που είναι περισσότερο από τους περισσότερους από τους συνεργάτες μας προμηθευτές, είμαστε χρυσοί προμηθευτές για χρόνια.Για παράδειγμα...Ελέγχου επιτόπου πιστοποιητικό.
5Ε: Ποιοι είναι οι όροι αποστολής και ο χρόνος παράδοσης της εταιρείας σας;
Α: Λοιπόν, εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας σας. Όπως γνωρίζετε, χρειαζόμαστε χρόνο για να κατασκευάσουμε τα μηχανήματα. Αλλά κυρίως, ο χρόνος αποστολής είναι 3-8 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση.Εξαρτάται από την τελική παραγγελία σας..
6Ε: Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι δυνατόν να υπάρχει το λογότυπό μου στο προϊόν.
Α:Ναι, η εξυπηρέτησή μας μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών ODM / OEM ανάπτυξη σχεδιασμού παραγωγής και επεξεργασίας