|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WT1012T |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ,Δ/Π,Τ/Τ,Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Συσκευή ανάδρασης ταμπλέτας Android 10 ιντσών, τύπου desktop, Type-C USB, RJ45, Νέος σχεδιασμός
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad core cortex A17 |
| RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πάνελ | Οθόνη LCD 10,1" |
| Ανάλυση | 1280*800 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αναλογία αντίθεσης | 800 |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Αναλογία εικόνας | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφή | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υποδοχή κάρτας | TF, υποστηρίζει έως 32GB |
| USB | USB για σειριακή επικοινωνία (μορφή RS232) |
| USB | USB host 2.0 |
| Type-c | Μόνο USB OTG |
| Υποδοχή τροφοδοσίας | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ακουστικά | Έξοδος ακουστικών 3,5 mm |
| RJ45 | Διεπαφή Ethernet |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφή ήχου | MP3/WMA/AAC κ.λπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλες προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μικρόφωνο | Μονοφωνικό μικρόφωνο |
| Ηχείο | 2*2W |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Πιστοποιητικά | RoHS |
| Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό (12V/1.5A), Εγχειρίδιο χρήστη |
Στο ταχέως εξελισσόμενο ψηφιακό περιβάλλον σήμερα, οι επιχειρήσεις απαιτούν συσκευές οθόνης αφής που δεν είναι μόνο σταθερές και φιλικές προς τον χρήστη, αλλά και αρκετά ευέλικτες για να ενσωματωθούν σε ποικίλα οικοσυστήματα. Αυτή η ταμπλέτα Android all-in-one, εξοπλισμένη με χωρητική οθόνη αφής ανάλυσης 800x1280 και τετραπύρηνο επεξεργαστή, προσφέρει την τέλεια ισορροπία απόδοσης, ανθεκτικότητας και συμβατότητας λογισμικού.
Με σχεδιασμό πιστοποιημένο κατά RoHS, αυτή η συσκευή ευθυγραμμίζεται με τα παγκόσμια πρότυπα ασφάλειας και περιβάλλοντος, καθιστώντας την ιδανική επιλογή για ολοκληρωτές συστημάτων, παρόχους ψηφιακής σήμανσης και πελάτες βιομηχανικού αυτοματισμού που δραστηριοποιούνται σε περιοχές με αυστηρές κανονιστικές απαιτήσεις.
Είτε αναπτυχθεί σε εργοστάσια για τον έλεγχο εξοπλισμού, στην υποδοχή για την εγγραφή επισκεπτών, είτε ενσωματωθεί σε ένα κιόσκι για διαδραστική προβολή προϊόντων, αυτή η ταμπλέτα Android all-in-one προσφέρει σταθερή απόδοση σε ένα ευρύ φάσμα εμπορικών και βιομηχανικών περιβαλλόντων.
Ο λεπτός παράγοντας μορφής και η συμβατότητα με βάση VESA επιτρέπουν εύκολη εγκατάσταση σε επιτοίχιες, ενσωματωμένες ή αυτόνομες διατάξεις. Επιχειρήσεις σε τομείς όπως το έξυπνο λιανικό εμπόριο, η υγειονομική περίθαλψη, ο βιομηχανικός έλεγχος και η φιλοξενία επιλέγουν σταθερά αυτό το μοντέλο για την αξιοπιστία και την ευκολία ενσωμάτωσής του.
Ένας Ευρωπαίος πάροχος λύσεων ψηφιακής σήμανσης ενσωμάτωσε αυτήν την ταμπλέτα στα έξυπνα συστήματα κιόσκων τους που χρησιμοποιούνται σε σιδηροδρομικούς σταθμούς. Χάρη στην οθόνη υψηλής ανάλυσης και τη συμβατότητα με το Android SDK, η ομάδα ανάπτυξής τους μπόρεσε να αναπτύξει γρήγορα εφαρμογές πληροφοριών επιβατών σε πραγματικό χρόνο με ελάχιστη δυσκολία. Η συμμόρφωση με RoHS βοήθησε τον πελάτη να πληροί τους κανονισμούς της ΕΕ με σιγουριά, επιταχύνοντας τον χρόνο διάθεσης στην αγορά.
Κατανοώντας την πολυπλοκότητα των αναπτύξεων B2B, προσφέρουμε επαγγελματική προπωλησιακή συμβουλευτική, τεκμηρίωση SDK/API και μεταπωλησιακή υποστήριξη firmware. Η ομάδα μηχανικών μας συνεργάζεται στενά με τους πελάτες για προσαρμοσμένο firmware, προσαρμογές διεπαφών υλικού και προεγκατάσταση λογισμικού, εξασφαλίζοντας γρήγορη ενσωμάτωση στο υπάρχον οικοσύστημά σας. Από πρωτότυπα μικρών παρτίδων έως αναπτύξεις μεγάλης κλίμακας, υποστηρίζουμε την ανάπτυξή σας.
Αυτή η συσκευή δεν είναι απλώς μια ακόμη ταμπλέτα οθόνης αφής, είναι μια ευέλικτη, βιομηχανικού επιπέδου λύση Android κατασκευασμένη για να απλοποιήσει την ανάπτυξη για ολοκληρωτές συστημάτων και OEM. Είτε η εφαρμογή σας βρίσκεται σε τερματικά υγειονομικής περίθαλψης, σε πάνελ HMI εργοστασίων, είτε σε συστήματα αυτοεξυπηρέτησης που απευθύνονται στον πελάτη, αυτή η ταμπλέτα είναι βελτιστοποιημένη για αξιόπιστη, επεκτάσιμη και επαγγελματική ανάπτυξη.
Με πιστοποίηση RoHS, υποστήριξη τοπικοποίησης γλωσσών και επιλογές ευρείας τάσης εισόδου, η ταμπλέτα έχει σχεδιαστεί για να πληροί τα ποικίλα πρότυπα συμμόρφωσης, ηλεκτρικά και UX σε όλη τη Βόρεια Αμερική, την Ευρώπη, τη Μέση Ανατολή και τη Νοτιοανατολική Ασία. Κατανοούμε τη διαδρομή του αγοραστή B2B και προσφέρουμε όχι μόνο ένα προϊόν, αλλά μια συνεργασία.
Θα θέλατε να ζητήσετε προσφορά, δείγμα μονάδας ή χάρτη πορείας προσαρμογής; Επικοινωνήστε σήμερα με την ομάδα πωλήσεών μας για εξατομικευμένες συμβουλές για το επιχειρηματικό σας σενάριο.
Ναι, αυτή η ταμπλέτα Android all-in-one έχει σχεδιαστεί ειδικά για εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές B2B. Διαθέτει ανθεκτική χωρητική οθόνη αφής, σταθερό λειτουργικό σύστημα Android και ισχυρή απόδοση για υποστήριξη 24/7 χρήσης σε απαιτητικά περιβάλλοντα όπως εργοστάσια, κιόσκια, έξυπνα κτίρια και δημόσια τερματικά.
Απολύτως. Υποστηρίζουμε πλήρεις υπηρεσίες OEM και ODM, συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης προσαρμοσμένου λογότυπου, της κινούμενης εικόνας εκκίνησης, της δερματοστιξίας του UI και των προεγκατεστημένων εφαρμογών. Η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να συνεργαστεί μαζί σας για να διασφαλίσει ότι η συσκευή ευθυγραμμίζεται πλήρως με την επωνυμία και τις απαιτήσεις του συστήματός σας.
Ναι. Η ταμπλέτα είναι πιστοποιημένη κατά RoHS, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα περιβαλλοντικά και τα πρότυπα ασφάλειας που απαιτούνται ευρέως στις αγορές της ΕΕ και της Βόρειας Αμερικής. Πρόσθετες πιστοποιήσεις όπως CE, FCC και UL μπορούν να παρασχεθούν ανάλογα με τις ανάγκες του έργου σας.
Ναι. Η ταμπλέτα υποστηρίζει SDK Android, τυπικά API και δημοφιλή πρωτόκολλα ενσωμάτωσης. Είτε αναπτύσσετε συστήματα διαχείρισης κτιρίων, πλατφόρμες POS ή λογισμικό βιομηχανικού ελέγχου, η συσκευή μας μπορεί εύκολα να προσαρμοστεί για να λειτουργεί εντός του οικοσυστήματός σας.
Παρέχουμε τεχνική τεκμηρίωση, προσαρμογή σε επίπεδο firmware, αναφορές API και υποστήριξη προγραμματιστών. Για αγοραστές όγκου ή συνεργάτες ενσωμάτωσης, προσφέρουμε επίσης μηχανική βοήθεια κατά τη διάρκεια των δοκιμών πεδίου και των φάσεων ανάπτυξης για να μειώσουμε τον χρόνο διάθεσης στην αγορά.
Ναι. Καλωσορίζουμε παραγγελίες πρωτοτύπων και πιλοτικών δοκιμών. Αυτό επιτρέπει στην ομάδα σας να αξιολογήσει τη συμβατότητα υλικού και λογισμικού πριν προχωρήσει σε μαζική προμήθεια ή ανάπτυξη.
Προσφέρουμε υποστήριξη έκδοσης firmware και μπορούμε να βοηθήσουμε στην ενσωμάτωση με πλατφόρμες MDM (Mobile Device Management) εάν χρειάζεται. Αυτό διασφαλίζει ευκολότερες απομακρυσμένες ενημερώσεις, παρακολούθηση συσκευών και σταθερότητα συστήματος σε αναπτύξεις μεγάλης κλίμακας.