|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price can be negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία OEM Λογογραφία κάμερα αγορά nfc 10 ιντσών Android διαφήμιση οθόνης |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ,Δ/Π,Τ/Τ,Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Ένα tablet 24 ιντσών Android σχεδιασμένο για απρόσκοπτη έξυπνη ολοκλήρωση σε επιχειρηματικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα.Αυτή η ισχυρή λύση οθόνης συνδυάζει ευαίσθητη απόδοση με διαισθητική αλληλεπίδραση για κεντρικό έλεγχο και οπτική σαφήνεια.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17, 1.6G, RK3288 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 5.1/8.1 |
| Εικόνα αφής | Δείκτης αφής χωρητικότητας 10 σημείων |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 24 ιντσών οθόνη LCD full HD, φως LED |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 527.04 ((H) x 296.46mm ((V) |
| Αγωνισμοί Παρατήρησης | 89/89 ((H), 89/89 ((V) |
| Αντιδιαστολή | 1000 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| Συσκευή USB | Μίνι USB OTG |
| Διοικητής USB | USB Host 2.0 x2 |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | Ethernet |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4K |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλες προδιαγραφές | Προδιαγραφές |
| Κατανάλωση ενέργειας | 35W |
| Εγκατάσταση τοίχου | VESA, 100x100mm |
| Ομιλητής | 2*3W |
| Κάμερα | Α/Χ |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V, 4A |
| Συσκευές | Εγχειρίδιο χρήσης, Προσαρμοστής, Στάση |
Εξοπλισμένο με μια υψηλής ανάλυσης 24 ιντσών IPS χωρητική οθόνη αφής, αυτό το tablet προσφέρει μια εντυπωσιακή εμπειρία προβολής και λειτουργικότητα πολλαπλής αφής.0 Το λειτουργικό σύστημα εξασφαλίζει συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών επιχειρήσεων, συστήματα διαχείρισης και πλατφόρμες λογισμικού τρίτων.
Με ενσωματωμένο PoE (12V / 3A), αυτό το tablet ελαχιστοποιεί τις ανάγκες καλωδίωσης, προσφέροντας μια καθαρή, ασφαλή και αποτελεσματική λύση για εγκαταστάσεις επιχειρήσεων.βιομηχανικές ζώνεςΗ λειτουργία PoE απλοποιεί την αρχιτεκτονική του συστήματος μειώνοντας ταυτόχρονα τον χρόνο στάσιμης λειτουργίας.
Σχεδιασμένη για συνεχή λειτουργία, η σχεδίαση της μονάδας χωρίς ανεμιστήρα, τα βιομηχανικά εξαρτήματα και η ευρεία υποστήριξη τάσης εξασφαλίζουν σταθερή απόδοση ακόμη και σε απαιτητικά περιβάλλοντα.Αυτή η αξιοπιστία είναι απαραίτητη για σενάρια κρίσιμης χρήσης όπως τα συστήματα ουράς, σταθμούς ελέγχου και σταθμούς ελέγχου ασθενών.
Σχεδιασμένη με συμβατή τοποθέτηση VESA και λεπτό προφίλ, αυτή η οθόνη Android 24 ιντσών ταιριάζει απρόσκοπτα σε διάφορες φυσικές εγκαταστάσεις ∙ τοποθετημένη στον τοίχο, τοποθετημένη σε πάνελ ή ενσωματωμένη.Προσαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες, από το λιανικό εμπόριο στην εκπαίδευση, την φιλοξενία και την υγειονομική περίθαλψη.
Μια κορυφαία ομάδα νοσοκομείων στη Νοτιοανατολική Ασία πρόσφατα χρησιμοποίησε πάνω από 200 μονάδες αυτού του Android PoE tablet 24 ιντσών σε όλους τους έξυπνους σταθμούς νοσηλευτικής τους.Στόχος ήταν η δημιουργία ενός πλήρως ολοκληρωμένου ψηφιακού συστήματος ροής εργασίας για τους νοσηλευτές, από τα ηλεκτρονικά ιατρικά αρχεία έως την επικοινωνία με τους ασθενείςΟι ανατροφοδοτήσεις υπογράμμισαν τη βελτίωση της λειτουργικής αποτελεσματικότητας, τη μείωση της συντήρησης των συσκευών και την απρόσκοπτη συμβατότητα του λογισμικού.
Αυτή η εφαρμογή στον πραγματικό κόσμο δείχνει πώς η συσκευή ξεπερνά τις προδιαγραφές της για να προσφέρει μετρήσιμα αποτελέσματα σε πραγματικά επιχειρηματικά περιβάλλοντα.
Για να εξυπηρετήσουμε καλύτερα τους παγκόσμιους συνεργάτες B2B, παρέχουμε τεχνική υποστήριξη από άκρο σε άκρο σε όλη την αξιολόγηση, δοκιμές, ενσωμάτωση και ανάπτυξη.
Κατανοούμε τον κύκλο ζωής της ανάπτυξης σε εμπορικά περιβάλλοντα και υποστηρίζουμε τις επιχειρήσεις όχι μόνο ως προμηθευτής, αλλά και ως εταίρος λύσεων.