|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WL1052T-RK3128 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ,Δ/Π,Τ/Τ,Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
10 ιντσών Android Tablet IPS RK3128 POE Επιλογή Υποτροφική συσκευή με HDMI
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3128 Τετραπλός πυρήνας φλοιού A7 |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 6.0 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 10.1" LCD IPS πάνελ |
| Απόφαση | 1280*800 |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Αναλογία όψεων | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | TF, Υποστήριξη έως 32GB |
| USB | USB σκλάβος |
| Διοικητής USB | Υποδοχέας USB *2 |
| HDMI | Έκδοση HDMI |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά + μικρόφωνο |
| USB για Serial | Φόρμα RS232 |
| RJ45 | Μόνο διασύνδεση Ethernet |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265Χ.264, VC-1, VP8, κλπ., υποστήριξη έως 1080p |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Εσωτερική μπαταρία | 1500mAh 3,7V (προαιρετικά) |
| Μικρόφωνο | - Ναι, ναι. |
| Ομιλητής | 2*2W |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-40°C |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/1.5A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |
Σε έναν κόσμο όπου οι ψηφιακές διεπαφές είναι απαραίτητες για την εμπλοκή των πελατών και την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα,Αυτό το 10 ιντσών τοίχωμα Android tablet χτυπάει την τέλεια ισορροπία μεταξύ ισχυρή απόδοση και ευέλικτη εγκατάστασηΣχεδιασμένο για έξυπνα καταστήματα λιανικής πώλησης, αυτοματισμού, κιόσκ και βιομηχανικά περιβάλλοντα ελέγχου, αυτό το tablet Android τροφοδοτείται από τον αξιόπιστο επεξεργαστή RK3128 και προσφέρει μια καθαρή οθόνη 1280x800 IPS,Υποστήριξη Power over Ethernet (PoE), και η απρόσκοπτη έξοδος HDMI είναι ιδανική για εφαρμογές B2B που απαιτούν περισσότερα από μια απλή συσκευή καταναλωτικού επιπέδου.
Είτε είστε ένας ολοκληρωτής συστημάτων που χτίζει ένα περίπτερο αυτοεξυπηρέτησης, ένας διανομέας που προμηθεύει πίνακες αφής Android για αυτοματισμό, ή μια επιχείρηση αναβάθμιση τερματικών οθόνης σε περιβάλλοντα φιλοξενίας,Αυτό το μοντέλο ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σας για αντοχή., συνδεσιμότητα και ευκολία ανάπτυξης.
Δεν χρειάζεται πολλαπλά καλώδια ή προσαρμογείς ρεύματος.Είναι ένα τεράστιο πλεονέκτημα για έξυπνα έργα κτιρίων ή συστήματα ψηφιακής σήμανσης που απαιτούν καθαρό, ασφαλής και εξοικονόμησης χώρου εγκατάσταση.
Η οθόνη αφής IPS 1280x800 με πλήρη προβολή παρέχει ζωντανά οπτικά στοιχεία και ομαλή απάντηση αφής, καθιστώντας την ιδανική για διεπαφές που απευθύνονται στο κοινό, περιήγηση σε κατάλογο προϊόντων,ή διαδραστικά συστήματα ελέγχου στο λιανικό εμπόριο, υγειονομικής περίθαλψης ή βιομηχανικών χώρων.
Κατασκευασμένη με το τετραπυρηνικό chipset RK3128, αυτή η συσκευή προσφέρει σταθερή απόδοση Android, υποστηρίζοντας μια σειρά από εμπορικές εφαρμογές όπως αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης, παρακολούθηση συσκευών,ή ενσωμάτωση εφαρμογών τρίτων.
Με ενσωματωμένη έξοδο HDMI, το tablet μπορεί να αντικατοπτρίζει περιεχόμενο σε μια μεγαλύτερη οθόνη, επιτρέποντας περιπτώσεις χρήσης διπλής οθόνης σε παρουσιάσεις, αίθουσες συνεδριάσεων ή διαφημιστικές οθόνες.
Σε αντίθεση με τα tablet, η συσκευή είναι σχεδιασμένη για λειτουργία 24/7.και ο παρατεταμένος κύκλος ζωής του υλικού το καθιστούν κατάλληλο για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές OEM/ODM.
Ένας ενσωματωτής έξυπνων κτιρίων με έδρα τις ΗΠΑ χρησιμοποίησε πρόσφατα πάνω από 300 μονάδες αυτού του 10 ιντσών tablet σε πολλά οικιστικά και εμπορικά έργα.Αυτά τα δισκία χρησιμεύουν ως κεντρικά πάνελ ελέγχου για το φωτισμόΧάρη στο PoE και το σταθερό Android firmware, ο χρόνος εγκατάστασης μειώθηκε κατά 35%,και το χρόνο στάσης λειτουργίας του συστήματος μειώθηκε δραματικά, βελτιώνοντας την ικανοποίηση των πελατών και εξοικονομώντας κόστη συντήρησης.
Προσφέρουμε πλήρηΥπηρεσίες προσαρμογής OEM/ODMΗ έμπειρη ομάδα μηχανικών μας μπορεί να υποστηρίξει βαθιά ενσωμάτωση API, προεγκατάσταση εφαρμογών,και πολυγλωσσικό firmware για διεθνείς πελάτεςΗ εξειδικευμένη τεχνική υποστήριξη παρέχεται από την κατασκευή πρωτοτύπων μέχρι την εφαρμογή μετά την πώληση, εξασφαλίζοντας ότι έχετε έναν συνεργάτη και όχι μόνο έναν προμηθευτή.