|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | WL852T-RK3288 |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | Price negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί δώρων (με συσκευασία):320*241*129mmNet 1.45KG αφής Android tablet nfc |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ,Δ/Π,Τ/Τ,Western union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Σε βιομηχανίες όπου η συμπαγής σχεδίαση συναντά την απόδοση, το tablet Android 8 ιντσών σε σχήμα L ξεχωρίζει ως μια κομψή, αποδοτική και ειδικά σχεδιασμένη έξυπνη συσκευή. Είτε διαχειρίζεστε έξυπνα κτίρια, καταστήματα λιανικής, πίνακες αυτοματισμού ή συστήματα συνεδριακών αιθουσών, αυτή η ενσωματωμένη λύση Android προσφέρει αξιόπιστη λειτουργία, απρόσκοπτη ενσωμάτωση και προσαρμόσιμα χαρακτηριστικά για τις εμπορικές σας ανάγκες.
| Σύστημα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad-core Cortex A17 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Αποθηκευτικός χώρος | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 8.1 |
| Οθόνη αφής | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Οθόνη | Προδιαγραφές |
| Πάνελ | Οθόνη LCD 8 ιντσών |
| Ανάλυση | 1280×800 |
| Λειτουργία Οθόνης | Κανονικά Μαύρο |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (Α/Δ/Π/Κ) |
| Αντίθεση | 800 |
| Φωτεινότητα | 350cd/m² |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45, 10M/100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διεπαφές | Προδιαγραφές |
| Υποδοχή Κάρτας | TF, υποστηρίζει έως 32GB |
| USB | Συσκευή USB, USB Host ×2 |
| HDMI | Έξοδος HDMI |
| Τροφοδοσία | Είσοδος τροφοδοσίας DC |
| Ήχος | Υποδοχή ακουστικών 3,5mm με μικρόφωνο |
| Σειριακή | USB για μορφή RS232 |
| Αναπαραγωγή πολυμέσων | Προδιαγραφές |
| Μορφές Βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265, H.264, VC-1, VP8, κ.λπ., υποστηρίζει έως 4K |
| Μορφές Ήχου | MP3/WMA/AAC, κ.λπ. |
| Μορφές Εικόνας | Διάφορες μορφές αρχείων εικόνας |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| Μπαταρία | Προαιρετικό |
| Μικρόφωνο | Μονοφωνικό μικρόφωνο |
| Ηχεία | 2×2W |
| Γλώσσα | Πολλαπλές γλώσσες |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0–40°C |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό (12V/1.5A), Εγχειρίδιο χρήστη |
Με τον μοναδικό σχεδιασμό του σε σχήμα L και το εξαιρετικά λεπτό προφίλ του, αυτό το tablet Android 8 ιντσών είναι σχεδιασμένο για ενσωματωμένα περιβάλλοντα. Η συμπαγής του διάσταση επιτρέπει την ενσωμάτωση σε τοίχο ή την ενσωμάτωση σε κιόσκια, πάνελ ανελκυστήρων, έξυπνα ντουλάπια ή βιομηχανικά ταμπλό. Ο μοντέρνος, μινιμαλιστικός σχεδιασμός ενισχύει την οπτική ελκυστικότητα, διατηρώντας παράλληλα στιβαρή ανθεκτικότητα για καθημερινή εμπορική χρήση.
Εξοπλισμένο με οθόνη IPS υψηλής ανάλυσης 1280×800, το tablet προσφέρει ευκρινείς εικόνες, ευρείες γωνίες θέασης και εξαιρετική ακρίβεια χρωμάτων. Η χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων επιτρέπει ομαλή και ανταποκρινόμενη αλληλεπίδραση, ιδανική για τερματικά αυτοεξυπηρέτησης, κιόσκια για πελάτες και πίνακες ελέγχου.
Είτε χρησιμοποιείται ως διεπαφή κράτησης δωματίου, οθόνη διαχείρισης ουρών ή έξυπνη οθόνη λιανικής, η πλούσια εμπειρία αφής υποστηρίζει ποικίλες εφαρμογές ψηφιακής σήμανσης και διεπαφής ανθρώπου-μηχανής (HMI).
Λειτουργώντας με το λειτουργικό σύστημα Android και τροφοδοτούμενο από έναν σταθερό επεξεργαστή RK3128 με 2GB RAM και 8GB αποθηκευτικό χώρο, αυτή η συσκευή υποστηρίζει προσαρμοσμένη ανάπτυξη εφαρμογών, ενσωμάτωση API και απομακρυσμένη διαχείριση μέσω πλατφορμών MDM. Αυτό διευκολύνει τις ομάδες IT και τους ενσωματωτές συστημάτων να διαμορφώνουν και να συντηρούν μεγάλους στόλους tablet σε κατανεμημένα δίκτυα.
Η ανοιχτή αρχιτεκτονική επιτρέπει ευέλικτη ενσωμάτωση με συστήματα ελέγχου πρόσβασης, λογισμικό διαχείρισης αιθουσών συσκέψεων, συστήματα σημείων πώλησης ή πλατφόρμες ελέγχου IoT.
Αυτό το μοντέλο περιλαμβάνει βασικές θύρες για εμπορικές χρήσεις, όπως USB, MicroSD, είσοδο DC και υποδοχή ακουστικών. Προαιρετικές προσθήκες όπως θύρες RS232/485 ή RJ45 LAN μπορούν να υποστηριχθούν μέσω προσαρμογής.
Μια αλυσίδα χώρων συνεργασίας στην Ευρώπη έχει ενσωματώσει αυτό το tablet ως έξυπνη οθόνη κράτησης δωματίου έξω από κάθε αίθουσα συνεδριάσεων. Συγχρονίζεται σε πραγματικό χρόνο με την πλατφόρμα προγραμματισμού τους που βασίζεται στο cloud, παρέχει σαφείς οπτικές ενημερώσεις κατάστασης και επιτρέπει στους χρήστες επί τόπου να κάνουν κράτηση ή να κάνουν check-in μέσω αφής. Ο σχεδιασμός του για ενσωμάτωση σε τοίχο συμπληρώνει τη μοντέρνα αισθητική των εσωτερικών χώρων του γραφείου τους, μειώνοντας παράλληλα σημαντικά τον φόρτο εργασίας της ρεσεψιόν.
Για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες ανάγκες ανάπτυξής σας, προσφέρουμε προσαρμοσμένη προσαρμογή για επωνυμία, βελτιστοποίηση λειτουργικού συστήματος ή επέκταση διεπαφών. Η τεχνική μας ομάδα υποστηρίζει προσαρμογή υλικολογισμικού, προσαρμογή διεπαφής χρήστη και προεγκατάσταση του λογισμικού σας για απρόσκοπτη ανάπτυξη plug-and-play. Με πάνω από μια δεκαετία εμπειρίας OEM/ODM, διασφαλίζουμε ότι κάθε συσκευή ευθυγραμμίζεται με το ακριβές πεδίο του έργου σας.
Αυτό το tablet Android 8 ιντσών σε σχήμα L συνδυάζει έξυπνο σχεδιασμό υλικού, σταθερή απόδοση λειτουργικού συστήματος Android και πρακτικά χαρακτηριστικά ενσωμάτωσης που αναζητούν οι αγοραστές B2B κατά την ανάπτυξη σε μεγάλη κλίμακα. Από την αρχική πιλοτική δοκιμή έως την πλήρη ανάπτυξη του έργου, προσφέρει τόσο λειτουργικότητα όσο και αισθητική, δημιουργώντας διαρκή αξία σε έξυπνα εμπορικά περιβάλλοντα.