|
Λεπτομέρειες:
|
|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Αριθμό μοντέλου: | HOP-133L |
|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
|
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | $189.00 |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 PC/μήνας |
Στο σύγχρονο επιχειρηματικό περιβάλλον, η αποτελεσματικότητα και η ευελιξία καθορίζουν την επιτυχία.και επιχειρηματικές τεχνολογίες πληροφορικής αναζητούν αξιόπιστες λύσεις οθόνων αφής που να ενσωματώνονται απρόσκοπτα στις υπάρχουσες λειτουργίεςΟ υπολογιστής All-in-One Touch Screen 13,3 ιντσών, που τροφοδοτείται από έναν επεξεργαστή 1,5GHz, έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις αυτές με μια ισορροπία απόδοσης, αντοχής και προσαρμοστικότητας.
Αυτή η συσκευή είναι κάτι παραπάνω από ένας συμπαγής υπολογιστής. Είναι μια ευπροσάρμοστη πλατφόρμα που βοηθά τους διανομείς, τους ενοποιητές συστημάτων και τους επιχειρηματίες να εφαρμόζουν έξυπνες λύσεις που βελτιώνουν την εμπλοκή των πελατών,εξορθολογισμός των εργασιών, και να παρέχουν μετρήσιμη απόδοση των επενδύσεων.
Η οθόνη 13,3 ιντσών προσφέρει το τέλειο μέσο μεταξύ φορητότητας και χρηστικότητας.Ενώ οι ευρείες γωνίες θέασης και το ευαίσθητο άγγιγμα διασφαλίζουν την ομαλή αλληλεπίδραση του χρήστηΓια τους τελικούς χρήστες, αυτό σημαίνει ταχύτερες εγγραφές, σαφέστερη πρόσβαση σε πληροφορίες και μια πιο ελκυστική εμπειρία.
| Σύστημα. | Προδιαγραφές |
|---|---|
| CPU | RK3368, οκταπυρήνας A53, 1,5GHz |
| Μνήμη RAM | 1GB |
| Εσωτερική μνήμη | 8GB |
| Σύστημα λειτουργίας | Android 6.0 |
| Εικόνα αφής | Δέκα σημεία χωρητικής επαφής |
| Εμφάνιση | Προδιαγραφές |
| Πίνακα | 13.3" LED IPS πάνελ |
| Απόφαση | 1920*1080 |
| Ενεργός χώρος | 293.76 ((H) x165.24mm ((V) |
| Τρόπος εμφάνισης | Συνήθως μαύρο, IPS |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Αντιδιαστολή | 800 |
| Φωτεινότητα | 300 cdm2 |
| Αναλογία όψεων | 16:9 |
| Δίκτυο | Προδιαγραφές |
| WiFi | 802.11β/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Διασύνδεση | Προδιαγραφές |
| Κλειδί για κάρτες | SD, υποστήριξη έως 32GB |
| USB x 2 | Διοικητής USB |
| Μικρο USB | Μικρο USB OTG |
| HD | Έκδοση HD |
| Δίχτυλο ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχή ισχύς εισόδου |
| RJ45 | RJ45 |
| Ακουστικά | 3.5mm ακουστικά |
| Σειριακή θύρα | USB για σειριακή θύρα |
| Αναπαραγωγή μέσων ενημέρωσης | Προδιαγραφές |
| Μορφή βίντεο | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263Χ.264, VC1, RV κλπ., υποστήριξη έως 4Kx2K ((H.264) |
| Φόρμα ήχου | MP3/WMA/AAC κλπ. |
| Φωτογραφία | JPEG |
| Άλλα | Προδιαγραφές |
| NFC | Κάρτες τύπου Α και τύπου Β ISO/IEC 14443 |
| Ομιλητής | 2*2W |
| Κάμερα | 5.0M/P, μπροστινή κάμερα με AF |
| ΜΙΚ | Ενσωματωμένο MIC |
| Γλώσσα | Πολυγλωσσικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-60°C |
| Συσκευές | Προδιαγραφές |
| Προσαρμοστής | Προσαρμοστής, 12V/2A |
| Εγχειρίδιο χρήστη | - Ναι, ναι. |
Με έναν επεξεργαστή 1.5GHz, αυτός ο υπολογιστής με οθόνη αφής υποστηρίζει σταθερή απόδοση για καθημερινές λειτουργίες.ή παρουσίαση πληροφοριών, προσαρμόζεται στις εμπορικές ανάγκες χωρίς να απαιτείται περίπλοκη εγκατάσταση.
Για τους ενοποιητές συστημάτων, η συσκευή παρέχει μια αξιόπιστη βάση για την ανάπτυξη εφαρμογών και την ενσωμάτωση λογισμικού τρίτων.απλοποιεί την τυποποίηση υλικού σε πολλαπλές τοποθεσίες, καθιστώντας την κλιμάκωση ευκολότερη και οικονομικότερη.
Η σταθερή συνδεσιμότητα είναι ζωτικής σημασίας σε περιβάλλοντα υψηλής ζήτησης.διασφάλιση της διατήρησης των λειτουργιών σας σε απευθείας σύνδεση και χωρίς διακοπέςΑπό τα συστήματα POS που βασίζονται σε cloud έως τις ενημερώσεις περιεχομένου ψηφιακών πινακίδων, οι επιχειρήσεις μπορούν να βασίζονται στην μονάδα για να παραμείνουν συνδεδεμένες και ευαίσθητες.
Οι επιχειρήσεις σπάνια λειτουργούν με μια λύση που ταιριάζει σε όλα. Γι' αυτό η συσκευή είναι πλήρως προσαρμόσιμη για έργα OEM και ODM. Οι διανομείς μπορούν να προσαρμόσουν το προϊόν στο τοπικό τους μάρκετ,ενώ οι ολοκληρωτές μπορούν να ζητήσουν προσαρμογές υλικού ή λογισμικού για να ταιριάζουν με τις ειδικές απαιτήσεις του πελάτηΗ ευελιξία αυτή μετατρέπει τη συσκευή σε πλατφόρμα για μακροπρόθεσμες επιχειρηματικές ευκαιρίες και όχι σε προϊόν μίας χρήσης.
Ο υπολογιστής με οθόνη αφής 13,3 ιντσών είναι κατάλληλος για πολλαπλές βιομηχανίες.βελτιώνει τις υπηρεσίες check-in και concierge για τους επισκέπτεςΣτην εκπαίδευση, παρέχει διαδραστικά τερματικά μάθησης.
Προσφέροντας μία λύση υλικού που αντιμετωπίζει πολλαπλές εφαρμογές, οι επιχειρήσεις μειώνουν την πολυπλοκότητα των προμηθειών και αποκτούν συνέπεια σε διάφορες εφαρμογές.
Κάθε λεπτομέρεια αυτής της συσκευής έχει σχεδιαστεί για να υποστηρίζει την επεκτασιμότητα των επιχειρήσεων και την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα.η σταθερή ισχύς επεξεργασίας του εξασφαλίζει ομαλή λειτουργίαΓια τους διανομείς, είναι ένα προϊόν έτοιμο για την αγορά με ισχυρή ζήτηση. Για τους ενοποιητές συστημάτων, απλοποιεί την ανάπτυξη και ελαχιστοποιεί τα ζητήματα υποστήριξης.Για τους τελικούς χρήστες, εγγυάται μια απρόσκοπτη και αξιόπιστη εμπειρία.
Η επιλογή του σωστού υλικού είναι μόνο ένα μέρος της εξίσωσης.και η σημασία της υποστήριξης μετά την πώληση εξασφαλίζει την επιτυχία πέρα από την αρχική αγοράΜε το 13,3 ιντσών All-in-One Touch Screen PC,Δεν αγοράζετε απλά μια συσκευή, αλλά εξασφαλίζετε μια λύση σχεδιασμένη για την ανάπτυξη της επιχείρησης και υποστηριζόμενη από έναν συνεργάτη που δεσμεύεται για μακροπρόθεσμη συνεργασία..