VESA Display 30 ιντσών Freesync Curved PC Gaming Monitor 1920*1080 75Hz 1ms
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 75Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 2560*1080 |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 75Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 1920*1080P |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 75Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 75Hz |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 30 ιντσών |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| τύπος διεπαφής: | HDMI, DP |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Φως LED: | Πίσω φως LED |
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό προαιρετικό |
|---|---|
| τύπος διεπαφής: | VGA+HDMI |
| Φωτεινότητα: | 300cd/m2 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Αναλογία όψεων: | 16:9 |
| Απόφαση: | 2K 2560x1080 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 21:9 |
| Κυρτότητα: | 1800R |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 450cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης: | 32 ίντσες |
|---|---|
| να σταθεί: | Ρυθμίσιμο |
| Απόφαση: | 2560x1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 165HZ |
| Απόφαση: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Αναλογία οθόνης: | 16:9 |
| Κυρτότητα: | R3000 |
| ποσοστό ανανέωσης: | 1 ms |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |