RK3399 Επεξεργαστής 10,1 ιντσών Tablet εστιατορίου με POE NFC 5MP κάμερα Σύστημα Android
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Μέγεθος: | 10,1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB+16GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |
| Μέγεθος: | 24 ιντσών |
|---|---|
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| CPU: | RK3399 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος: | 8.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| Μέγεθος: | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα 2MP |
|---|---|
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Rockchip RK3288 |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/16GB (4+32GB προαιρετικά) |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη 10 σημεία Αγγίξτε |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280x800 |
| Μέγεθος: | Πίνακας LCD 14" |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μέγεθος: | 10.36inch |
|---|---|
| οθόνη: | Διπλή οθόνη |
| CPU: | RK3288 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Μέγεθος: | 15.6inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Μέγεθος: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32/64GB |