Ταμειακή μηχανή σούπερ μάρκετ All-in-one οθόνη αφής 15,6 ιντσών τερματικό POS Self-Service Kiosk με πληρωμή NFC QR
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | προαιρετικό 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| Μνήμη RAM: | 8gb ddr3 |
| Μνήμη: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Μέγεθος: | 15οθόνη 0,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| Σύστημα: | Windows7/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 8GB |
| ROM: | 128GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Κερδίστε 10 |
| Μέγεθος: | 11.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | Φωτοβολείς LED, LCD, άλλα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Linux, Android, Windows, Άλλα |
| Μνήμη RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Μέγεθος: | Δύο οθόνες 14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 32GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6' |
|---|---|
| Επεξεργαστής: | i3 |
| Μνήμη RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Windows 7/10, Android |