13.3 ιντσών Android Tablet All In One PC με φωτισμό LED
| μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 6.0/8.1 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 16b |
| μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, τετραπλό πυρήνα, φλοιός A17,1.8G |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 6.0/8.1 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 16b |
| Εγγύηση (Έτη): | 2-Έτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| κατάσταση προϊόντων: | Καινούργιο |
| Μέγεθος: | 8/10,1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Μέγεθος: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32/64GB |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Τετραπλό πυρήνα A17,1.8G,RK3288 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/10.0 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Εσωτερική μνήμη: | 16GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Μέγεθος: | 8.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Ανάλυση οθόνης: | 800*1280 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| Μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
|---|---|
| Ευρεία οθόνη: | Ναί |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.1 " |
| Τύπος εμφάνισης: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επωνυμία επεξεργαστή: | Quad Core Cortex A7 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια: | Για τον επαγγελματία |
| Ειδικότητα: | Αδιάβροχο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα |
| CPU: | Τετραπύρηνος 1,3 GHz |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό χρώμα |
| Καλέστε χειραψία: | Ναί |
| Λειτουργία: | NFC POE |
| Χρήση: | Νοσοκομείο |