10.1 ιντσών RK3288 NFC POE Τείχος τοποθετημένη οθόνη αφής Πινακίδιο Συνεδριάσεων με LED Light Bar
| Κάμερα: | 2.0M/P μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατασκευή επεξεργαστή: | RK3288 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| Μνήμη: | 16/32 GB |
| Οθόνη αφής: | 10 βαθμοί χωρητικότητα |
| Κάμερα: | 2.0M/P μπροστινή κάμερα |
|---|---|
| Κατασκευή επεξεργαστή: | RK3288 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| Μνήμη: | 16/32 GB |
| Οθόνη αφής: | 10 βαθμοί χωρητικότητα |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Λέξεις-κλειδιά: | Πίνακας υπολογιστή με τοίχο |
|---|---|
| Οικοδεσπότης USB: | USB Host 2.0 |
| Αυλάκωση SIM: | 4G κάρτα ροής |
| Μέγεθος οθόνης: | 15,6 ίντσες |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| ROM: | 16/32 GB |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή φόρτισης: | ΫΟ |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα/Πίσω κάμερα |
| Οθόνη: | 13,3 ίντσες IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| Σμήνος: | 16GB |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1280*800 |
| Εγγύηση (έτος): | 2 ετών |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Διεπαφή φόρτισης: | Ιδιόκτητος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB 2.0 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλλακτικά, επισκευές |
| Μέγεθος: | 13,3 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| ROM: | 16/32 GB |
| Μέγεθος: | 10. ιντσών IPS |
|---|---|
| Κάμερα: | 2MP μπροστινή κάμερα |
| Επεξεργαστής: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Εικόνα αφής: | Συγκεντρωτική οθόνη |
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Σενάρια: | Για επαγγελματικό |
| Χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος |
| Διεπαφή οδήγησης: | USB τύπου C RJ45 |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Εγγύηση (έτος): | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διεπαφή οδήγησης: | USB HDMI RJ45 τύπου-c |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εμπορική διαφήμιση |
| Λάμψη: | 250cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5ms |
| Ethernet: | Υποστήριξη |