Νοσοκομείο 15.6inch Υγεία Tablet Android Όλα σε ένα Ιατρική Βιομηχανία Grade Ταμπλέτες με Καλέστε χειριστή κάμερα
| μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| μέγεθος: | 10Πίνακα LCD.1 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3399, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Ραμ: | 2 GB |
| ΡΟΜ: | 16 GB |
| Σύστημα: | Android 7.1/10 |
| CPU: | Τετραπύρηνος 1,3 GHz |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό χρώμα |
| Καλέστε χειραψία: | Ναί |
| Λειτουργία: | NFC POE |
| Χρήση: | Νοσοκομείο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| Σύστημα: | Android 13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Σμήνος: | 32GB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση QR κλπ// |
|---|---|
| Διεπαφή κίνησης: | 1* Τηγανητή φόρτισης τύπου C, 1* Πύλη κάρτας SIM, 1* Πύλη κάρτας TF, 1* Πύλη ακουστικών, 1* Πύλη RS4 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή μεταποιητών: | MT6753 Οκταπυρήνα 1,6 GHz· |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |
| μέγεθος: | 10.1 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Ραμ: | 2/4 ΜΒ |
| ΡΟΜ: | 16/32 GB |
| Λειτουργία: | NFC, αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων, σάρωση κωδικού QR κ.λπ.// |
|---|---|
| Διεπαφή μονάδας δίσκου: | 1*Φορτιστής Type-C, 1*Υποδοχή κάρτας Sim, 1* υποδοχή κάρτας TF, 1* Υποδοχή ακουστικών, 1*Θύρα RS485 |
| Κάμερα: | 2.0+5.0MP,2.0+8.0MP,5.0+13.0MP |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | RK3399 ((ARM Quad core A53+Dual core A72) |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280x800, 1920x1200 προαιρετικά |