RK3288 Συγκινητική οθόνη αφής, 18,5 ιντσών 1,80GHz LCD Android Tablet
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Μέγεθος οθόνης: | 21.5 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | Μαύρο |
| τύπος διεπαφής: | VGA και HDMI, RS232- προαιρετικά |
| Τύπος: | Επικοινωνία σε υπέρυθρη ακτινοβολία, χωρητική ακτινοβολία |
| Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| Αναλογία εμφάνισης: | 4:3 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| να σταθεί: | Ρυθμίσιμο |
| Απόφαση: | 2560x1440 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 165HZ |