840x2160 60hz 27 ιντσών 4k οθόνη παιχνιδιών / Frameless οθόνη υπολογιστή
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 60 Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 60 Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπαλκ |
| Απόφαση: | 3840X2160 |
| Τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| ποσοστό ανανέωσης: | 60 Hz |
| Μέγεθος οθόνης: | 27 ίντσα |
|---|---|
| Απόφαση: | 3840*2160 |
| τύπος διεπαφής: | USB, HDMI, DP |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| ΔΕΠ: | Ελεύθερος συγχρονισμός |