Συστήματα All-in-One Pos για εστιατόρια
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών διπλή οθόνη |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32GB |
| CPU: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125. |
| Σύστημα: | Android/Windows |
| Μέγεθος: | 15.6 ιντσών διπλή οθόνη |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 32GB |
| CPU: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125. |
| Σύστημα: | Android/Windows |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| Λειτουργικό Σύστημα: | Αρρενωπός, παράθυρα |
| CPU: | N2840, Επεξεργαστής Intel Core i3 3ης γενιάς/N2840 |
| Μνήμη: | 4GB DDR4 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου: | 64GB |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Αριθμός μοντέλου: | F1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | cnhopestar |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 14 |
| Ραμ: | 4GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Εγγύηση (Έτος): | 3 ετών |
|---|---|
| Διεπαφή μονάδας δίσκου: | USB HDMI RJ45 |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, επιτόπια εκπαίδευση και επιθεώρηση, δωρεάν αντ |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Μέγεθος: | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| Ανάλυση εμφάνισης: | 1920*1080 |
| Εσωτερική μνήμη: | 64GB |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 4GB |
| Μέγεθος: | 13.3/15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | Προαιρετικό |
| Μνήμη RAM: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Αριθμός μοντέλου: | 6000 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| Μνήμη RAM: | 1/2 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |
| Αριθμός μοντέλου: | N1 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | ΜΜΕΠΟΛΙΤΗΣΗ |
| Μνήμη RAM: | 2/3/4GB |