15.6 ιντσών διπλή οθόνη POS ταμειακή μηχανή Επεξεργαστής I3 4+64GB Σύστημα POS Λιανικής Πώλησης Τερματικό POS Σούπερ Μάρκετ
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Μέγεθος: | Οθόνη διπλής όψης 15,6 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows 7/10, Android |
| Μνήμη RAM: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Αριθμός μοντέλου: | D7 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| CPU: | In-tel |
| Ανάλυση: | 1366*768 |
| Αριθμός μοντέλου: | Κ14 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android, Win7/10 |
| Μέγεθος: | Διπλή οθόνη 15,6+14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| Σύστημα: | Windows7/10 |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 32GB |
| Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσα |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1280*1024 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Λειτουργία: | SDK |
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Αριθμός μοντέλου: | k17 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Παράθυρα, αρρενωπά |
| Κάμερα: | Προσωπική κάμερα, δεύτερη κάμερα. |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| Μέγεθος οθόνης: | 15» |
| Παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| Τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |
| Μέγεθος οθόνης: | 15 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Απόφαση: | 1024x768 |
| Τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| Σύστημα: | Windows/Android |
| Μνήμη RAM: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Αριθμός μοντέλου: | i9 pos όλα σε ένα |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | OEM |
| Μέγεθος οθόνης: | 15.6 ίντσες, 11.6 ίντσες 15 ίντσες 15.6 ίντσες Προαιρετικά |
| CPU: | Διπλής πυρήνας n2840 διπλής διασύνδεσης επεξεργαστής 2,16 GHz |
| Μέγεθος οθόνης: | 10.4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ψήφισμα: | 1024x768 |
| τύπος διεπαφής: | VGA, HDMI, USB |
| Τύπος: | Αντίσταση αφής, 4 καλώδια, 5 καλώδια αφής προαιρετικά |
| Κύρια επίδειξη: | 11.6/15.6" |
|---|---|
| Μνήμη: | DDR3 2G |
| Δικτυακό Δίσκο: | 32G SSD |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | win7/Andrid |
| Αριθμός μοντέλου: | RS607 |
|---|---|
| Χώρα Προέλευσης: | Κίνα |
| brand name: | oem |
| Τόπος προέλευσης: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Λεπτομέρια |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Κέντρο κλήσεων και ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη, εκπαίδευση και επιθεώρηση επί τόπου, δωρεάν ανταλ |
|---|---|
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Κατάσταση προϊόντων: | Νέος |
| παρασκευή επεξεργαστή: | Πετρώμα |
| τύπος επεξεργαστή: | Τετραπλάσιος |