15,6 ιντσών RK3399 POE επιτοίχιο Android Tablet PC Ιατρικό Tablet για χρήση σε νοσοκομεία
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ραμ: | 2GB |
| ΡΟΜ: | 16GB |
| μέγεθος: | 10Πίνακα LCD.1 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3399, διπλό πυρήνα A72+ τετραπλό πυρήνα A53 |
| Ραμ: | 2 GB |
| ΡΟΜ: | 16 GB |
| Σύστημα: | Android 7.1/10 |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1,10.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |
| CPU: | Τετραπύρηνος 1,3 GHz |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό χρώμα |
| Καλέστε χειραψία: | Ναί |
| Λειτουργία: | NFC POE |
| Χρήση: | Νοσοκομείο |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| Κατασκευή μεταποιητών: | Τετραπλό πυρήνας φλοιού A17,1.6G,RK3288 |
| Ραμ: | 2GB/4GB |
| Δυνατότητα μνήμης: | 16GB/32GB |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 8.1 |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Μέγεθος: | 15.6 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | Ειδικότερα, η διαφορά μεταξύ των τιμών και των τιμών των προϊόντων πρέπει να υπολογίζεται σύμφωνα με |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Μνήμη RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Ραμ: | 2/4GB |
| ΡΟΜ: | 16/32GB |
| Σύστημα: | Android 11 |
| Συνδεσιμότητα: | Wi-Fi, Bluetooth |
|---|---|
| Ανάλυση: | 1280*800 |
| NFC: | Υποστήριξη |
| Wifi: | 802.11β/g/n |
| Αντιδιαστολή: | 800:1 |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
| Γωνιά προβολής: | 89/89/89/89 (L /R /U /D) |
| Εικονοστοιχείο: | 0.227mm (w) |
| Αναλογία αντίθεσης: | 1000: 1 |
| Εγγύηση: | Τρισδιάστατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου και σε απευθείας σύνδεση, κατάρτιση και επιθεώρηση επιτόπου, |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Κύρια συχνότητα επεξεργαστή: | 1.8GHz |
| Τύπος: | IPS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικού χώρου |
| γωνία θέασης: | 89 /89 /89 /89 (Λ/Ρ/Υ/Δ) |
| Φωτεινότητα: | 350 cd/m2 |
| Χρόνος απόκρισης: | 5 ms |
| Πίνακα: | Εικονική οθόνη, Αδιάβροχη |
|---|---|
| Κάμερα: | Η μπροστινή κάμερα 5.0MP |
| Ανάλυση οθόνης: | 1280*800 |
| Λειτουργικό Σύστημα: | Android 8.1 |
| Τύπος: | Πιστολόγιο PC, Βιομηχανικό Πιστολόγιο |