Προγραμματισμός αίθουσας συνεδριάσεων Παράσταση Android Tablet με 13,3 ιντσών RK3399 CPU 16/32 GB ROM και 5.0M / P κάμερα
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| ROM: | 16/32 GB |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Σύστημα: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| ROM: | 16/32 GB |
| Μέγεθος: | 14 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| ROM: | 16/32 GB |
| Μέγεθος: | 13,3 ιντσών |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Προαιρετικό για Android |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4 ΜΒ |
| ROM: | 16/32 GB |
| Εγγύηση: | 3 ετών |
|---|---|
| Διασύνδεση φόρτισης: | Τύπος USB |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Τηλεφωνικό κέντρο και on-line τεχνική υποστήριξη, επιτόπου εκπαίδευση και επιθεώρηση, δωρεάν ανταλλα |
| Κάμερα: | Μπροστινή κάμερα |
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3288, Quad-Core Cortex A17,1,8G |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Διασύνδεση: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Αποθήκευση ROM: | 32GB/64GB |
| Μέγεθος: | 13,3 ίντσες |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Τύπος οθόνης αφής: | Χωρητική οθόνη αφής 10 σημείων |
| Χωρητικότητα μνήμης: | 2GB/4GB |
| Μέγεθος: | 13.3inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Σύστημα: | Android 11 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Μέγεθος: | 15.6 "Ομάδα LCD |
|---|---|
| Τύπος επεξεργαστή: | RK3566 |
| Λειτουργικό σύστημα: | Android 11 |
| Διασύνδεση: | USB / RJ45 / SD / Ακουστικό |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2/4GB |
| System: | Android 14 optional |
|---|---|
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM card slot |
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Storage: | 4GB+64GB |
| Ονομα: | 15.6 ιντσών Android Tablet PC |
|---|---|
| CPU: | A133/A523/RK3566/RK3568/RK3288/RK3399 |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16GB/32GB/64GB |
| OS: | Android 7.1/8.1/9.0/10/11/13 |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 4GB+32GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |
| Διασυνδέομαι: | Υποδοχή κάρτας SIM USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Διεπαφή φόρτισης: | Τύπος USB |
| Επαφή: | Δυνατιστική πινελιά 10 σημείων |
| Κατάσταση προϊόντων: | Στοκ |
| ΕΜΒΟΛΟ: | 2GB/4GB |
| Επεξεργαστής: | Quad-core rockchip |
|---|---|
| Μνήμη: | 2GB+16GB |
| Διασύνδεση υποστήριξης: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Βάρος: | 1,5 κιλά |
| λυχνία LED: | 4 πλευρές φωτός μπαρ |
| Operating System: | Android |
|---|---|
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet business |
| Screen Size: | 10.1 inches |
| Touch: | 10-Point capacitive touch |